• 0224 334 00 78
  • 0532 527 41 31
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 Bursa Blanco Yetkili Servisi

Bursa Blanco Yetkili Servisi


Bursa Blanco Yetkili Servis 

Son yıllarda giderek daha çok tercih edilmeye başlanan Blanco markalı ürünler her ürün gibi çeşitli sebeplerden dolayı arızalanabilmektedir. Bu gibi bir durumda yapılması gereken en iyi şey servisler ile iletişime geçerek en iyi hizmeti almaktır. Bursa blanco yetkili servis olarak Blanco markalı ürünleriniz için sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Uygun fiyat ve yüksek kalite hizmet anlayışımız ile sizde bizimle iletişime geçerek bizden servis hizmeti alabilirsiniz.

Bursa blanco yetkili servis sizlere Bursa’nın her noktasında hizmet sunmaktadır. Bursa’nın neresinde olursanız olun 7/24 telefonla bize ulaşabilir ve adresinizi verebilirsiniz. Bulunduğunuz yeri bize bildirdikten sonra personellerimiz en kısa sürede yanınıza gelecek ve Blanco markalı ürünleriniz için sizlere servis hizmeti sunmaya başlayacaklardır. Ayrıca servisimiz sizlere daha hızlı hizmet sunabilmek adına yerinde servis hizmeti sunmaktadır. Ancak Blanco markalı ürünlerinizin sorunları tahmin edilenden daha büyük ise o zaman yerinde servis yetersiz kalacağı için personellerimiz ürünlerinizi servisimize getirerek gelişmiş cihazlar ile inceleyecektir.

Sahip Olduğumuz Altyapı ile Size En İyisini Sunuyoruz

Bursa blanco yetkili servisi sizlere gelişmiş ekipmanları ve altyapısı ile hizmet sunmaktadır. Arızalı olan her bir cihaz dikkatli bir şekilde deneyimli personeller tarafından incelenir. Yapılan incelemeler sonrasında tüm sorunlar teker teker tespit edilir ve bu sorunların kalıcı olarak çözülebilmesi için müdahalelerde bulunulur. Deneyimli olan personellerimiz ve sahip olduğumuz teknolojik cihazlar yardımı ile sorunlar her ne olursa olsun bu sorunların kalıcı olarak çözülmesi sağlanmaktadır. Ayrıca sorunların çözümü sırasında eğer yedek parçaya ihtiyaç duyulacak olursa stoklarımızdan bulunan Blanco’nun kendi orijinal yedek parçaları kullanılacaktır.

Bursa blanco yetkili servisi sunduğu her hizmette müşterilerini memnun edebilmek için garanti vermektedir. Garanti süresi genelde 1 yıldır. Ayrıca orijinal yedek parça değişimlerinde de yine servis müşterilerimize 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Bu garanti süresi içerisinde bakımı ve onarımı yapılan ürünlerde herhangi bir sorun meydana gelmesi durumunda tüm işlemler ve servis hizmeti kendi servisimiz tarafından ücretsiz olarak karşılanacaktır. Sizde Blanco markalı ürünleriniz için güvenilir servislerden kaliteli servis hizmeti almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.