• 0224 334 00 78
  • 0532 527 41 31
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Bursa Doğalgaz Tesisatı

Bursa Doğalgaz Tesisatı


Bursa Doğalgaz Tesisatı

Son yıllarda yapılardaki ısınma ihtiyaçlarında meydana gelen yeniliklerden bir tanesi de doğalgazdır. Birçok insan ısınma ihtiyaçlarını eski zamanlarda olduğu gibi odun ve kömür ile değil doğalgaz ile sağlamaktır. Doğalgaz herhangi bir renge ve kokuya sahip olmayan bir gazdır ve direkt olarak solunması durumunda zehirleyici özelliği bulunur. Bu yüzden ısınma için kullanılan doğalgaz tesisatlarının bu işte uzman olan firmalar tarafından döşenmesi gerekmektedir. Bursa doğalgaz tesisatı olarak yaptığımız işin ciddiyetindeyiz ve işimizi büyük bir özenle yapıyoruz. Yapıda oturan kişilerin sağlıkları için ve tesisattan tam performans alınarak güzel bir ısınma için doğalgaz tesisatlarını dikkatli bir şekilde yapıyoruz.

Doğalgaz tesisatları diğer ısınma yöntemlerine göre çok daha rahat olan bir yöntemdir. Maliyet olarak kıyaslandığında da yine çok daha ekonomik fiyatların ödenerek ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamaktadır. Doğalgaz tesisatları, ilgili kurumlar tarafından yapıların önüne kadar getirilen boruların ev içindeki kombilere bağlanması ile yapılmaktadır. Bursa doğalgaz tesisatı firmamız doğalgaz tesisatlarının bağlantılarını da özenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Tesisatın düzgün bir şekilde çalışması için yapılması gereken farklı işlemler de bulunur. Tesisatın önemli kısımlarından bir tanesi de kombilerdir. Kombilerin montajının düzgün bir şekilde yapılması gerekir. Yapılan değerlendirmeler sonucu kombi için en uygun yer belirlenmeli ve kombinin montajı bu alana yapılmalıdır.

Doğalgaz tesisatlarında yapıların içinde olması gereken gaz vanalarından ayrı olarak apartmanların girişlerinde ayrı bir vana da olması gerekir. Bu vana herhangi bir sorun durumunda ya da kaçak durumunda gaz girişinin kesilmesine yaramaktadır. Bursa doğalgaz tesisatı tarafından doğalgaz tesisatı ile ilgili olarak yapılması gereken işlemlerin tamamı yapılmaktadır. Tesisat aşamasında yapılan işlemler arasında ocaklara bağlanan doğalgaz boruları da bulunur. Firmamız ocaklara gaz gelmesini sağlayan boruların kurulumlarını da yapmaktadır. Sıcak su için kullanılan farklı doğalgaz kazanları bulunur. Standart, yoğuşmalı ve düşük sıcaklık kazanlarından uygun olanı doğalgaz tesisatı işlemleri sırasında yapılmaktadır. Doğalgaz tesisatlarının yapılması için profesyonel bir destek arıyorsanız firmamızdan destek alabilirsiniz. Bu konuda uzman olan çalışanlarımız ihtiyacınız olan tesisatı en iyi şekilde takmaktadır.